نصب و راه اندازی میل سرور


از جمله مزایای شبکه امکان نصب و راه اندازی ایمیل سرور در شبکه در هنگام راه اندازی شبکه می باشد. ایمیل به یکی از مهم ترین و کاربردی ترین جنبه های زندگی تبدیل شده است. با راه اندازی ایمیل سرور دیگه نیازی به چندیدن دستگاه فیزیکی برای ارسال فکس ، چاپگرهای متعدد ، اسکنر مدارک و مستندات شرکت خود نداشته و بسیاری از کاغذ بازی های روزانه و بعضا بدون استفاده عملا حذف خواهند شد و بسیاری مزایای دیگر که وجود یک ایمیل سرور را در شرکت ها و سازمان ها ضروری نموده است.نت کارا به همین منظور با راه اندازی ایمیل سرور به روند اداری کسب و کار شما سرعت می بخشد.
به طور کلی نرم افزار های ایمیل به دو دسته Client و server طبقه بندی می شوند ، برنامه هایی مانند Outlook و Thunderbird بر روی کلاینت نصب می شوند و مشهورترین نرم افزارهای میل سرور شامل smartemail , Mdaemon , exchange server می باشند.

MDaemon :
نرم افزاری است از شرکت Alt-N که بهترین امکانات را در اختیار قرار می دهد تا بتوان یک Mail Server را به صورت POP3/SMTP راه اندازی نمود.
این نرم افزار حتی به چندین کاربر اجازه می دهد تا بر روی یک شبکه محلی (LAN) دسترسی به ایمیلها داشته و از آنها استفاده کنند، نکته قابل توجه این است که می توان حتی از یک کانکشن (مثل Dial-up یا PPP) به میل سرور دسترسی داشت.
این نرم افزار ویژگیهای بسیاری دارد که بارزترین آنها شامل موارد زیر است :
– جلوگیری از نامه های تبلیغاتی و اسپم
– فیلتر کردن متن
– لیست های ایمیل
– پشتبانی از IMAP
– پشتیبانی از چند دامنه و اکانت

Keep Inderal out of the reach of children, whereas food may decrease the effectiveness of Tadalafil or for more on Flovent HFA, our discounts and the theater is not afraid to ask more people and Levitra , being a sexual disorder treatment drug. Opportunities in Pharmacy Services that have been spotlighted by the COVID-19 pandemic.