کنترل اینترنت و فایروال


کنترل اینترنت و فایروال


کلمه فایروال یا دیواره آتش در دنیای IT تداعی گر امنیت و حفاظت هر چه تمام تر از شبکه ها و کامپیوتر ها می باشد. فایروال با ایجاد یک لایه امنیتی پیرامون شبکه به کنترل ورودی ها و خروجی ها می پردازد و ترافیک های مخرب و غیر ضروری را از بین می برند. وقتی شما فایروال خود را تنظیم می نمایید مشخص میکنید که چه ترافیکی عبور نماید و چه ترافیکی بلاک شود این امر سبب می شود شما با خیالی آسوده ارتباطی امن با دنیای بیرون داشته باشید. این نکته حائز اهمیت است که فایروال ها در دو نوع سخت افزاری و نرم افزاری ارائه می شوند. بنا به نوع کاربری سازمان خود می توانید فایروال را انتخاب نمایید. بعضی از فایروال ها داری قابلیت Statefull Packet Inspection می باشند در این روش بسته ای که از فایروال عبور می کند کاملاً مورد بررسی قرار گرفته و بر اساس سیاست های تعیین شده بسته یا عبور می کند یا دراپ می شود.

کارشناسان سپنتا با داشتن سوابق درخشان در زمینه امنیت از مراحل ابتدایی اعم از مشاوره و انتخاب تا مرحله نصب و راه اندازی در کنار شما و همراه با شما می باشند. هدف ما این است که در دنیای نا امن و آشفته ی سایبری امنیت و آرامش را برای شما به ارمغان بیاوریم. ما ادعا نمیکنیم که نهایت امنیت را به شما هدیه می دهیم ولی مطمئنا شما را به درجه ای می رسانم که آسوده خاطر باشید.
متخصصان ما در بخش امنیت سابقه نصب و راه اندازی انواع فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری اعم از ISA و TMG و Kerio و FortiGate و …. را در سازمان بزرگ و گوچک دارند.

ما نیازها را بر اساس نوع و درخواست شما مستند میکنیم و با آینده نگری متناسب با نوع سازمان / شرکت پیشنهادات لازم را ارائه می نماییم و در صورت تایید در فازهای خرید، شناسایی، پیاده سازی، مستند سازی و آموزش پروژه را پیاده سازی می نماییم .
کارشناسان شرکت سپنتا معتقدند پیاده سازی و نصب تنها فازهای ابتدایی پروژه بوده و آموزش و بومی سازی یکی از اصول اصلی تحویل کار می باشد. ما در فاز طولانی و زمان بر کار فایروال شما را رصد کرده و بر اساس نیازها اقدام به Tune رول های امنیتی می نماییم.