اجاره فضا (Colocation)/></center><br />
<div class=

اجاره فضا (Colocation)


شرکت سپنتا با راه اندازی دیتاسنتر خود خدمات متنوعی را ارائه می دهد. یکی از این خدمات اجاره فضا / Colocation برای سرورها است. هزینه راه اندازی یک دیتاسنتر برای شرکت ها و سازمان ها معمولاً زیاد است، لذا شما می توانید سرورهای خود را در یک دیتاسنتر قرارداده و به اصطلاح فضای مرکزداده را به همراه برخی خدمات جانبی اجاره نمائید. سپنتا نیز با راه اندازی یک دیتاسنتر مطمئن سعی نموده است تا محیطی امن و مطمئن را برای این گونه خدمات فراهم سازد. ارائه پهنای باند لازم و دیواره آتش / Firewall، در کنار امنیت فیزیکی، برق اضطراری و تهویه مطبوع از جمله ویژگی های سرویس کولوکیشن / Colocation سپنتا است.

ویژگی خدمات اجاره فضا
o امنیت فیزیکی، تهویه مناسب و برق اضطراری
o مانیتورینگ آنلاین به همراه مشاهده نمودار منابع سیستم
o پشتیبانی شبانه روزی در ۷ روز هفته
o بدون هزینه راه اندازی اولیه
o با امکان ارتباطات شبکه ای بین نودها بطور نامحدود
o امکان دسترسی به سرورها بطور شبانه روزی
o امکان پشتیبان گیری هفتگی
o تعریف فایروال های اختصاصی و سیستم های تشخیص نفوذ (IDS)

ویژگی های محیطی در Colocation
o برق اضطراری : در حالت عادی برق تمامی سرورها از طریق دو خط برق شهری و پس از عبور از دو دستگاه UPS مجزا تأمین می شود. سرورهایی که دارای یک منبع تغذیه اضافی هستند از هر دوی این خطوط تغذیه می شوند. در صورت قطع جریان برق، UPS ها وارد مدار شده و برق مورد نیاز را تأمین می کنند. در صورتیکه قطع جریان برق بیش از یک دقیقه طول بکشد، ژنراتور روشن شده و برق مورد نیاز را تأمین می سازد.

o سیستم خنک کننده : وجود سیستم های خنک کننده سبب شده تا دمای محیط در محدوده مناسبی قرار بگیرد. این امر سبب کارائی بالاتر سرورها و روترهای موجود در دیتاسنتر سپنتا شده است.

o مانیتورینگ آنلاین : استفاده از روش های مانیتورینگ آنلاین در تمامی ساعات شبانه روز با امکان ارسال ایمیل و SMS / اس ام اس نیز بر قابلیت اطمینان مرکزداده و سرویس کولوکیشن / Colocation افزوده است.

o پهنای باند کافی : سپنتا ارائه کننده خدمات اینترنتی است و با در اختیار داشتن ۴۵۰Mbps پهنای باند مورد نیاز را در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد.

o امنیت فیزیکی : دیتاسنتر شرکت سپنتا به گونه ای است که رفت و آمدهای آن بصورت کنترل شده انجام گرفته و با استفاده از دوربین های مداربسته نظارت می شود.

برای آشنایی بیشتر با خدمات اجاره فضای دیتاسنتر سپنتا، بروشور خدمات مرکز داده سپنتا را از اینجا دریافت نمایید.

Pills disponibles dans la force de dosage de 10 mg pour les personnes grandepharmacie24.com de plus de 50 ans, alors que les érections matinales rigides persistent toujours, les gens aiment regarder les gens. XLS Medical Force 5 est un dispositif médical dont l’efficacité a été cliniquement évaluée.