کابل کشی شبکه


کابل کشی شبکه


سپنتا
گروه سپنتا باچندین سال تجربه در زمینه نصب و راه اندازی صحیح و استاندارد لینکهای شبکه تجهیزات پسیو شبکه و با داشتن رزومه کاری بسیار خوب و قوی، آماده خدمت گذاری به عموم مشتریان گرامی ،نهادهای خصوصی و دولتی می باشد. تصمیم گیری در مورد اینکه در یک مجموعه کابل کشی انجام شود یا شبکه وایرلس انجام شود مستلزم بررسی است، اما به طور کل ترکیب این دو نوع شبکه بستر خوب و مناسبی را برای کابران به وجود می آورد.
خدمات سپنتا
هر شبکه کامپیوتری باید با توجه به شرایط و سیاست های هر سازمان، طراحی و پیاده سازی گردد که این شبکه های کامپیوتری، زیر ساخت لازم برای استفاده از منابع فیزیکی و منطقی را در یک سازمان فراهم می آورند. بدیهی است در صورتی که زیر ساخت فوق به درستی طراحی نشود، در زمان استفاده از شبکه با مشکلات متفاوتی برخورد نموده و باید هزینه های زیادی به منظور نگهداری شبکه و تطبیق آن با خواسته های مورد نظر، صرف شود. ارائه کننده کلیه خدمات پسیو شبکه از جمله : طراحی انواع شبکه ، مستند سازی با استفاده از نرم افزار های شبیه ساز، نصب تراکینگ، نصب داکت، کابل کشی، نصب رک، نصب پچ پنل، فرم دهی کابل ها، آرایش رک، پچ کورد، فیوژن، تست فیبر نوری، نصب کیستون، لیبل، داکت کشی، آرایش رک و … در واقع ستون فقرات یک شبکه را برای برقراری ارتباطات تشکیل می دهد. بنابراین داشتن شبکه ای پر سرعت مستلزم داشتن سیستم کابلی (پسیو) با کیفیت می باشد.کابل کشی ساخت یافته تنها منوط به تهیه کالای با کیفیت نیست، بلکه اجرای صحیح تمامی استاندارد های موجود در این امر سبب فراهم آمدن زیر ساخت شبکه ی کابلی مطمئن با بالاترین میزان پهنای باند خواهد شد تا علاوه بر تامین نیاز فعلی امکان ارتقاء بستر موجود به تکنولوژی های آینده را به آسانی و با حداقل هزینه ها فراهم آورد.
۷ دلیل کلیدی که تیم سپنتا را نسبت به سایر رقبا در زمینه خدمات پسیو متمایز ساخته است عبارتست از:
• بازدید و مشاوره رایگان
• استفاده از مرغوبترین تجهیزات شبکه در پروژه ها
• تضمین کیفیت پروژه های پسیو
• اجرای پروژه ها با منطقی ترین هزینه
• ارائه بهترین راه حل برای نیاز حال و آینده شبکه
• تحویل تمامی اسناد در اتمام پروژه نظیر لیست پچ پنل ها، نقشه کابل کشی، موقعیت نودها و شماره گذاری آنها، نتیجه تست ها و … برای اعمال تغییرات احتمالی در آینده
• تجربه تیم اجرایی که عین دقت بالا در ارائه بهترین کیفیت، زمان اجرای پروژه ها را به حداقل میرسانند.
بر این اساس شرکت سپنتا با پشتوانه ای محکم از رضایتمندی مشتریان خود و با تکیه بر دانش متخصصانش، خدمات دیتا سنتر و کابل کشی (پسیو) و … را ارائه می‌نماید.